İstanbul Havalimanı Vip Transfer

istanbul-havalimanı-transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ve Transfer

Konforlu,Hızlı ve Güvenli Bir Yolculuk Deneyimleyin

Yeni İstanbul Havalimanı Ulaşım İmkanları ve Yol Tarifleri

Yeni İstanbul Havalimanı Transfer ve Ulaşım

Türkiye’nin ve Avrupa kıtasının en büyük ve yeni havalimanı Yeni İstanbul Havalimanı Ulusal ve uluslararası uçuşlara hizmet etmektedir.Yeni İstanbul havalimanı ayrıca transfer merkezi ve kargo merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.Konumu gereği transatlanik uçuşlarda rota seçenekleri arasında yer almaktadır. Bulunduğu konum İstanbul şehir ulaşımını güçlü bir şekilde etkilemiştir.Yeni havalimanı hayata geçmesi ile sayısız yeni yol ve rotalar oluşmuştur.

Yeni İstanbul Havalimanı Nerededir?

Yeni İstanbul havalimanı İstanbul Avrupa yakasında ve Karadeniz kıyı bölgesine yakın olarak konumlandırılmıştır.

Yeni İstanbul havalimanı açık adresi:Terminal Caddesi No:1 Posta Kodu : 34283 Tayakadın Arnavutköy /İstanbul.

HAVAİST’in 10 hattı ile havalimanı-şehir merkezi arasındaki ulaşım sağlanmaktadır. Hatların sefer sıklığı koronavirüs pandemisi nedeniyle uçuş sayılarına ve yolcu yoğunluğuna göre ayarlanmaktadır.

Yeni İstanbul Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri nelerdir?

vip transfer

1.Vip Transfer

Max vip,Vip transfer hizmeti İstanbul’un tüm önemli noktalarında hizmet sunuyor.Vip taşıma avantajlarından yararlanın.Zamandan tasarruf,konforlu,güvenli

iett-istanbul-yeni-havalimanı-servis

2.İett Otobüs Seferleri

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir.  İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

havaist-seferleri-yeni-istanbul-havalimanı

3.Havaist Seferleri

HAVAİST’in 10 hattı ile havalimanı-şehir merkezi arasındaki ulaşım sağlanmaktadır. Hatların sefer sıklığı koronavirüs pandemisi nedeniyle uçuş sayılarına ve yolcu yoğunluğuna göre ayarlanmaktadır.

taksi-ile-ulaşım-yeni-havalimanına

4.Taksi

İstanbul Havalimanı’nda, 7 gün 24 saat faaliyet gösterecek şekilde taksi hizmeti sunuluyor. Bu kapsamda, siyah renk “E”, mavi renk “D” ve turuncu renk “C” olmak üzere 3 farklı segmentte araçlar faaliyet gösteriyor.

5.Şahsi Araçlar ile ulaşım

İstanbul havalimanına ulaşım için D020,0-7 Yolu ve Kuzey Marmara Otoyolu kullanılabilir.Trafiğin durumuna göre süre,geçiş ücretleri ve km avantajlarını navigasyonlardan kontrol etmeniz önerilir.

Taksim’e 43 km 46 Dakika D020 Yolu,Kadıköy’e 55 km1 Saat 20 Dakika D 020 Çevre Yolu,Bakırköy’e 44km 57 Dakika 0-7 Yolu.

İstanbul Havalimanı Vip Transfer
Başa dön